Equipos educativos por cursos 2019 - 2020

RELACIÓN DE TITORES / AS

EDUCACIÓN INFANTIL - PRIMEIRO CICLO (1 - 2 ANOS):

Lucía Villar Pose Beatriz López López

 

EDUCACIÓN INFANTIL - SEGUNDO CICLO

4º A
María Jesús
López Vila
4º B
Iria María
García Silva
4º C
Natalia
Rocha López
5º B
Cristina
Roel
5º B
María Dolores
García Muíños
5º C
María Gloria
Marcote Núñez
6º A
Carolina
Brandariz Mosquera
6º B
Gema María
Brun Pintor
6º C
Purificación
Otero Abadín
PROFESORADO APOIO INFANTIL: Iria Peón Hernanz, Estefanía Vázquez Seoane

             

EDUCACIÓN PRIMARIA

1º A
Elena
Paredes Villamil
1º B
Pilar
López Granizo
1º C
María del Carmen
López
Granizo
2º A
Ana
Martínez Rodríguez
2º B
Nuria
Barreiro Mejuto
2º C
Tina
Eiriz Suárez
3º A
Ana
Real Otero
3º B
Alexia
Freire Carrillo
3º C
Carola
Pintor Costoya
4º A
Ana Belén
​Souto Brenlla
4º B
Begoña
Pastor Nistal
4º C
Jorge
López Castro
5º A
Adrián
Campos Ricoy
 5º B
Miguel
Mosquera Villasante
5º C
Ana
García Prego
6º A
María del Carmen
Pereira Vázquez
6º B
Roberto
Añón Montes
6º C
Dolores
Bermúdez Ares
PROFESORADO APOIO PRIMARIA: Rosa María Blanco González, Sara M. Suárez Paz
EDUCACIÓN ESPECIAL: Paula García Rego

             

EDUCACIÓN SECUNDARIA

1º A
José Vicente
Veiga Doldán
1º B
Brais
Rodríguez Verde
1º C
Beatriz
Fernández Rey
2º A
Herminio
Pombo Fariña
2º B
Carolina
Gabín López
2º C
Rebeca
Reigosa Rivas
3º A
Marta
Felpete Facal
3º B
Gerardo
Cardesín Abad
3º C
Emilio José
Suárez Canedo
4º A
Fabio
​Salvado Vara
4º B
Pablo
Quintá García
4º C
Inés
Sixto García
PROFESORADO APOIO SECUNDARIA: Andrea Valcárcel Couceiro, Esther Romero Pardavila

             

BACHARELATO

1º A
Juan Manuel
Pintos Casal
1º B
Jesús Hilario
López Casal
2º A
José Carlos
Carreira Veiga
2º B
Ana Paula
Gómez Ferreira

             

CICLOS FORMATIVOS

1º FPB Servizos Comerciais
María Elena
Iglesias Ferreiro
2º FPB Servizos Comerciais
Paulino José
Pais Barreiro
1º CM Actividades Comerciais
Francisco
Folgueiras Miranda
2º CM Actividades Comerciais
Paula
​Loureiro Nión